Directie en medewerkers Nl | Fr | En

   Tel +32 (0)3 449 39 50     Fax +32 (0)3 440 39 67
   E-mail
info@debrug.be

 

Naam

Functie/Afdeling

E-mail

Telefoon

Marc De Preter Gedelegeerd bestuurder

marc.depreter@debrug.be

+32 (0)3 443 93 66

Jan Verhaege Gedelegeerd bestuurder

jan.verhaege@debrug.be

+32 (0)3 443 93 64
Harry Antonis

Erik Devisch

Technisch & commercieel verantwoordelijke
Technisch & commercieel verantwoordelijke metaal
harry.antonis@debrug.be
 
metaal@debrug.be

+32 (0)3 443 93 67
 
+32 (0)3 443 96 47
 
Ruud Peeters
Isabelle De Bosschere
Anja De Vos
Tjalie Driessens
Katrien Lenaerts
Dienst Sociaal Beleid
 
 
 
 
sociale@debrug.be
ruud.peeters@debrug.be
isabelle.debosschere@debrug.be
anja.devos@debrug.be
tjalie.driessens@debrug.be
katrien.lenaerts@debrug.be

 

 
Marc van Treeck
Tom Goor
Sarah Devisch
Kim Bouwens
Yves Van Laerhoven
Eddy Peeraer
Paul Haesevoets
Jeroen Mampuys
Administratie
info@debrug.be
marc.vantreeck@debrug.be
tom.goor@debrug.be
sarah.devisch@debrug.be
kim.bouwens@debrug.be
yves.vanlaerhoven@debrug.be
eddy.peeraer@debrug.be
paul.haesevoets@debrug.be
jeroen.mampuys@debrug.be
 
+32 (0)3 443 93 63
 
 
 
 
 
 
 
Dirk Vandemoortel
Joeri Pauwels
IT
 
 
it@debrug.be
dirk.vandemoortel@debrug.be
joeri.pauwels@debrug.be
 
 
Philip Duymelinck
Dienst Aankoop
 
aankoop@debrug.be
philip.duymelinck@debrug.be
+32 (0)3 443 96 46

Vera Vodderie

Christine Amourette
Telefoon - Onthaalonthaal@debrug.be
vera.vodderie@debrug.be
christine.amourette@debrug.be
+32 (0)3 449 39 50
 
An Bollaerts
Julien Van den Bergh
De Kobbe
 
 
dekobbe@debrug.be
 
 
+32 (0)3 444 16 83

Timmy Thys
Johan Bergmans
Jean-Claude Claessens
Johan Met
Technische dienstonderhoud@debrug.be
 
 
Marc Kestelle
Christine Amourette
Cafetaria
 
cafetaria@debrug.be
 
 
 
Peter Dewit
Johan Hermans
Stefan Gossey
Transport + Magazijn
 
 
 
transport@debrug.be
 
 
 
+32 (0)3 443 96 30
 
Paul Boonen
Logistiek
 
 
 
 

Erik Devisch
Mario Helsen
Luc Torfs
Eddy Callens
Amos Thys
Franky Sabeh Ayoun

Koen Van Der Auwera
Vicky Van Den Eynde
Perry Van Carpels
Elli Meulenbergs
Luc Benneke
Metaal
 
 
 
 
Administratie Metaal
 
 
 
metaal@debrug.be
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

+32 (0)3 443 96 47
 
Kevin Vanrompaey
Mike Van Den Driessche
Marc Wauters
Dirk Van Gerwen
Tom Van Craen
Kurt Verberckt
Tim Van Ham
Els Bergmans
Marleen De Beuckelaer
 
Griet Van Roey
Sarah Verbiest
An Bollaerts
Claudia Meuris
Natalie Bekaert
Sandra Delbaen
Verzending
 
 
 
 
 
 
 
 
Administratie Verzending
 
 
 
 
 
sales@debrug.be
kevin.vanrompaey@debrug.be
 
 
 
 
 
 
 
 
griet.vanroey@debrug.be
sarah.verbiest@debrug.be
an.bollaerts@debrug.be
 
+32 (0)3 443 93 61
 
 
 
 
 
 
 
 
+32 (0)3 443 93 65 
+32 (0)3 444 16 80 
+32 (0)3 444 16 83
 
 
 
Diane Van Der Aa
Els Hertogs
Linda De Ridder
Ida Janssens
Conditionering
 
 
 
sales@debrug.be
 
 
 
+32 (0)3 443 96 44
 
 
Aerts Karin
Christine Van Dijck
Carine Van Diest
Veronique Van Petegem  
Montage Waterbehandelingstoestellen
 
 
 
wbt@debrug.be
 
 
 
+32 (0)3 443 96 49
 
 
 
 
Luc Busschots
Ivan Van Boom
Peter Claessens
Carl Bruijndonckx
Joris Haes
Björn Pribil
Elektronica-Elektromontage
 
 
 
 
 
elektronica@debrug.be
 
 
 
 
+32 (0)3 443 93 68
 
 
 
 
 
 
Dirk Henderickx
Mahmoud Magrout
Peter Cuypers
Hout
 
 
 
hout@debrug.be
 
 
 
+32 (0)3 443 96 43
 
 
 
 
Tania Vleugels
Spuitwerk
 
spuiterij@debrug.be
 
+32 (0)3 444 16 82
 
 
Wim Hoogstoel
Sonja Van Hoe
Jan Willemse
Stoffering
 
 
stoffering@debrug.be
 
 
+32 (0)3 443 96 48
 
 
 
Jan Bossaerts
Beursmateriaal
 
beursmateriaal@debrug.be
 
+32 (0)3 443 93 69


 
Gilles Bertrand
Kunststof
 
kunststof@debrug.be
 
+32 (0)3 443 96 45